Ezüstéremmel térhettünk haza Zágrábból

2019. november 17. A horvátországi versenyen két versenyzőnk képviselte az egyesületet, Herczeg Virág és Dudek Bea. Virág a súlycsoportjába egyedüli indulóként mért be, ezért ő csak gyakorló mérkőzéseket tudott boxolni. Bea kezdésként egy szlovén lányt győzött le, a döntőben pedig bolgár ellenfelével folytatott rendkívül szoros párharcot, melyből - bár Bea mindent beleadott – végül a bolgár lány került ki győztesen.

Gratulálunk az elért eredményhez!

még több hír

2019. évi felnőtt Magyar Bajnokság

2019. december 6. Véget ért a 2019. évi felnőtt Magyar Bajnokság, ahol négy versenyző mérette meg magát egyesületünk színeiben. Herczeg…

Ifjúsági Magyar Bajnokság 2019

2019. november 16. A HELL Fight Club KSE három versenyzővel képviseltette magát a 2019. évi ifjúsági Magyar Bajnokságon. Boxolóink közül…

Csóka Nándor aranyérmet ünnepelhetett

október 26. A HELL Fight Club KSE versenyzője, Csóka Nándor a VII. Memoriaku Leszeka Drogosza 2019 elnevezésű lengyel tornán vett…
további hírek