Három versenyzőnk indult a Junior Magyar Bajnokságon

2019. október 19. A HELL Fight Club Küzdősport Egyesületet három versenyzővel képviseltette magát a 2019-es Junior Országos Bajnokságon. Varga Beáta 2 mérkőzés után, óriási győzelmekkel ért fel a dobogó legfelsőbb fokára, és nem mellesleg a bajnokság különdíját, a legjobb női mérkőzésért járó különdíjat is elnyerte. A HELL másik érmese, Budai Róbert három győztes mérkőzéssel a háta mögött a második helyen végzett. Szobota Szabolcs ezúttal a selejtezőben kiesett.

Gratulálunk mindenkinek, csak így tovább!

 

még több hír

2019. évi felnőtt Magyar Bajnokság

2019. december 6. Véget ért a 2019. évi felnőtt Magyar Bajnokság, ahol négy versenyző mérette meg magát egyesületünk színeiben. Herczeg…

Ezüstéremmel térhettünk haza Zágrábból

2019. november 17. A horvátországi versenyen két versenyzőnk képviselte az egyesületet, Herczeg Virág és Dudek Bea. Virág a súlycsoportjába egyedüli…

Ifjúsági Magyar Bajnokság 2019

2019. november 16. A HELL Fight Club KSE három versenyzővel képviseltette magát a 2019. évi ifjúsági Magyar Bajnokságon. Boxolóink közül…
további hírek