Júliusi Matyó Kupa eredmények

A Magyar Ökölvívó Szakszövetség, az Észak Magyarországi Ökölvívó Régió Központ és a Mezőkövesd – Zsóry SE ökölvívó szakosztálya szervezésében idén is megrendezték a Matyó Kupát. Az ökölvívó mérkőzésekre július első hétvégéjén került sor a mezőkövesdi városi sportcsarnokban, ahol négy ország (Svédország, Románia, Ukrajna, Magyarország) 50 Klub 194 versenyzője mérte össze tudását.

Versenyzőink számos elismeréssel tértek haza

Kupai Bence bajnoki címet szerzett, Szobota Szabolcs bronzérmet nyert, Budai Róbert, Horváth Milán, és Szamkó Zsolt ezüstérmesek lettek, Csóka Nándor a bajnoki címen kívül megkapta a legjobb felnőtt férfi ökölvívónak járó különdíjat is, ezen kívül Szobota Krisztián és Lakatos Bence is lehetőséget kapott bemutatkozó mérkőzésre. Sajnos Herczeg Virágnak nem jutott ellenfél.

Büszkék vagyunk sikereikre!

még több hír

2019. évi felnőtt Magyar Bajnokság

2019. december 6. Véget ért a 2019. évi felnőtt Magyar Bajnokság, ahol négy versenyző mérette meg magát egyesületünk színeiben. Herczeg…

Ezüstéremmel térhettünk haza Zágrábból

2019. november 17. A horvátországi versenyen két versenyzőnk képviselte az egyesületet, Herczeg Virág és Dudek Bea. Virág a súlycsoportjába egyedüli…

Ifjúsági Magyar Bajnokság 2019

2019. november 16. A HELL Fight Club KSE három versenyzővel képviseltette magát a 2019. évi ifjúsági Magyar Bajnokságon. Boxolóink közül…
további hírek