Országos sikert arattak a HELL Fight Club versenyzői!

November 10-14.-ig rendezték meg a 2021. évi Serdülő, Junior és Női Országos Bajnokságot az egri Kemény Ferenc Sportcsarnokban, ahol 71 bajnoki címért, 88 klub 250 sportolója lépett ringbe. A bajnokság célja a magyar ökölvívó sport népszerűsítése, illetve a jogosultság megszerzése volt a nemzetközi tornákon való indulásra és a válogatott keretbe való bekerülésre. A HELL Fight Club 5 versenyzővel indult az ötnapos boxmaratonra, melyről mindannyian éremmel távoztak. Serdülő kategóriában dobogós helyezést értek el következő sportolóink:   Csiki Csanád 37 kg-ban bronzérem Balogh Balázs 52 kg-ban bronzérem Vaskó Zsolt 57 kg-ben ezüstérem   Idén pedig két ifjúsági magyar-bajnokunk Mezei Petra és Varga Beáta is részt vett az Elit Női Országos bajnokságon. Mivel már betöltötték a 18. életévüket, így lehetőségük volt, hogy megmérettessék magukat felnőtt kategóriában is, amelyet nem kis sikerrel vettek. Ezúton gratulálunk elképesztő teljesítményükhöz, hiszen Mezei Petra 48 kg-ben aranyéremet szerzett, míg Varga Beáta 54 kg-ban ezüstéremmel térhetett haza.   Nagyon büszkék vagyunk rátok! Csak így tovább HELL Fight Club!